19. dubna 2020

Půjčování knih v omezeném provozu pokračuje v květnu

Knihovna začne fungovat v omezeném provozu do 25.5.2020 a bude půjčovat knihy za uvedených podmínek:

• Knihy se půjčují pouze registrovaným uživatelům.

• Knihy je nutné si objednat předem zadáním požadavku přes Centrální katalog UK. Postupujte jako při rezervaci vypůjčených knih, přihlaste se do svého knihovního konta. V současnosti je nastavená možnost rezervace i knih nevypůjčených (na místě).

Vypůjčit není možné knihy prezenční.

• Vyčkejte na vyzvání k vyzvednutí knih e-mailem. Vaše požadavky budou vyřízené zpravidla do druhého dne.

• Knihy si vyzvedávejte u služebního vchodu do studovny, prosklené dveře vedle vrátnice, od pondělka do pátku v čase 11.00-12.00.

• Vracení knih není nutné, platí prodloužení všech výpůjček do 8.6. Lhůta se bude automaticky prodlužovat, dokud knihovna nebude standardně otevřená. Pokud knihy nutně chcete vrátit, použijte bibliobox u vrátnice. Knihy v něm však budou v karanténě, proto buďte trpěliví, vrácení knih se na Vašem kontě objeví cca týden po vhození do biblioboxu.

V době uzavření knihovny zpozdné nenabíhá. V případě, že na vašem kontě bylo neuhrazené zpozdné již před uzavřením knihovny, není možné si knihy rezervovat. Úhrada zpozdného je možná pouze bezhotovostním převodem na účet.

Prostory knihovního sálu a studovny jsou uzavřeny, není možné skenování ani kopírování, ani přístup k veřejným počítačům. Knihy se vydávají jenom po předchozí rezervaci a po vyzvání e-mailem.

S dotazy a problémy nás kontaktuje na e-mail: .

Knihovna Evangelické teologické fakulty Univerzity Karlovy,

Černá 646/9, 110 00 Praha 1

Telefon: v době rekonstrukce je telefon v knihovně odpojen,

221 988 219 (tajemník)