Den otevřených dveří


Přijďte v pondělí 23. ledna 2023 získat podrobné informace o všech studijních programech na Evangelické teologické fakultě Univerzity Karlovy v Praze!


Příjít můžete kdykoliv od 13:30 do 17:00 hodin, časy prezentací vypsaných studijních programů naleznete níže/budou upřesněny.Harmonogram:


13:30 – Představení fakulty a studijních možností na ETF UK

13.45 – Představení doktorských programů

14.00 – Představení bakalářského oboru Sociální a pastorační práce (prezenčně v budově ETF, Černá 9, učebna E ve třetím patře)

15.00 – Představení oboru Evangelická teologie (Bc,Mgr.) a navazujícího magisterského programu Teologie-Spiritualita-Etika.(prezenčně v budově ETF, Černá 9, učebna E ve třetím patře)

15.45 – Představení navazujícího magisterského oboru Komunitní krizová a pastorační práce - Diakonika (prezenčně v budově ETF, Černá 9, učebna E ve třetím patře)

16.15 – Představení bakalářského oboru Teologie křesťanských tradic (prezenčně v budově ETF, Černá 9, učebna E ve třetím patře)

16.40 – Prohlídka budovy se studentem ETF


Na navazující dotazy týkající se doktorského studia bude odpovídat doc. Petr Sláma, Ph.D. Kontaktovat ho můžete rovněž na e-mailové adrese .


Další informace k přijímacímu řízení naleznete na tomto odkaze, nebo na stránkách jednotlivých programů v kartě uchazeči. Rovněž nás můžete kontaktovat na

e-mailových adresách , nebo na telefonním čísle 221 988 621.


Záznamy z on-line Dne otevřených dveří 2022 můžete zhlédnout níže.


Do 31. března 2023 máte možnost podat si přihlášku na všechny bakalářské a magisterské studijní programy, které Evangelická teologická fakulta Univerzity Karlovy nabízí.


Přihlášku ke studiu si můžete podat na webových stránkách Univerzity Karlovy, kde jsou rovněž zveřejněny veškeré informace o studijních programech na ETF UK, podmínkách přijetí, podobě přijímacích zkoušek, nezbytných dokladech a poplatcích.


Těšíme se na vás!Záznam z prezentace studijního programu Sociální a pastorační práceZáznam z prezentace studijního programu Teologie a Teologie - Spiritualita - EtikaZáznam z prezentace studijního programu Teologie křesťanských tradic.
Záznam z prezentace studijního programu Komunitní krizová a pastorační práce.
Poslední změna: 16. leden 2023 15:25 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Evangelická teologická fakulta

Černá 646/9

110 00 Praha 1


221 988 216


ID datové schránky UK: piyj9b4


Jak k nám