20. ledna 2021

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - pondělí 25. ledna 2021 OD 11:00 HODIN

Vítejte na online dni otevřených dveří Evangelické teologické fakulty!

Připravili jsme pro vás následující program:

Prezentace studijních oborů

1) Teologické studijní programy + Komunitní krizová a pastorační práce - Diakonika

v 11:00 a v 15:00 ZDE (kliknutím otevřete Zoom místnost, která se zpřístupní 5 minut před akcí)

2) Sociální a pastorační práce

ve 14:00 ZDE (kliknutím otevřete Zoom místnost, která se zpřístupní 5 minut před akcí)

Prezentace fakulty

Mrkněte na krátké video s názvem Jak se u nás studuje, ve kterém vám student Benjamin Roll a proděkan fakulty Petr Gallus řeknou a ukážou, proč je studium na ETF UK opravdu dobrá volba.

Prohlídka budovy fakulty

V krátkém a svižném videu vás redaktor a moderátor Janek Rubeš provede palácem Marathon, který je sídlem ETF UK. A Manažer komunikace ETF UK Ondřej Lukáš vám prozradí, proč si fakulta zakládá na otevřenosti. Nejen svých dveří, ale hlavně svého ducha. :-)

Surfování po kanálech fakulty

Daleko víc se o nás dozvíte na našich sociálních sítích. Proklikejte si je. Navíc, pokud máte potíže s připojením do místností, kde probíhají prezentace studijních oborů, můžete sledovat live vysílání na našem Facebookovém kanále.

FACEBOOK ZDE (live vysílání v 11:00, 14:00 a 15:00)

YOUTUBE ZDE

INSTAGRAM ZDE