23. března 2021

Rok s covid-19. A jak dál?

První potvrzený případ nemoci covid-19 se objevil v ČR už před rokem, přesně 1. března 2020. Co všechno se od té doby změnilo? Jak Česká republika zvládá pandemii? A jaká další řešení je nutné v roce 2021 přijmout?

Univerzita Karlova pro vás připravuje celodenní on-line diskusní konferenci s názvem ROK S COVID-19. A JAK DÁL? Konat se bude 24. března 2021 v Karolinu.

Jejím cílem je za účasti špičkových vědců, zástupců akademické oblasti, vlády, státní správy i osobností veřejného života debatovat nejen o tom, jak pandemie koronaviru proměnila život v Česku, ale především hledat odpovědi na otázku, jak kritickou situaci dál řešit.

SLEDUJTE KONFERENCI ŽIVĚ: Facebooku Česko! A jak dál? a Youtube Univerzity Karlovy.

Konference bude sdílena i na facebookových stránkách Evagelické teologické fakulty.