27. června 2021

Univerzita Karlova (UK) v rámci projektu Hyb4City vyhlašuje soutěž na realizaci pilotní části

interaktivní popularizační vědecké expozice v Kampusu Hybernská, která by se stala základem budoucího vzdělávacího minicentra s pracovním názvem Didaktikon.

Účelem vznikající expozice je inovativními didaktickými přístupy zprostředkovávat poznání žákům středních a základních škol, občanům města Prahy a také široké veřejnosti, které pochází ze znalostních domén Univerzity Karlovy. Účelem minicentra Didaktikon je netradiční představení několika vědeckých problémů v kontextu celospolečenských výzev, přičemž je položen důraz na nutnost jejich mezioborového řešení.

Soutěž je určena pro akademické pracovnice/pracovníky UK a/nebo studentky/studenty UK.

Příjem přihlášek: 24. května 2021 - 27. června 2021.

Vyhodnocování návrhů projektů: 28. června 2021 - 15. srpna 2021.

Vyhlášení výsledků soutěže: konec srpna 2021.

Začátek řešení projektu: září 2021.

Předpokládaná instalace/realizace exponátu v prostoru Kampusu Hybernská: listopad 2021 -

únor 2022.

Zadání, podmínky, termíny a další podrobnosti naleznete v přiložených materiálech níže.

Zadání soutěže Dopis realizačního týmu  Prostorové řešení