16. září 2021

STIPENDIJNÍ POBYTY V ZAHRANIČÍ - STUDIUM / STÁŽ V LETNÍM SEMESTRU 2022

Vyhlašujeme III. kolo výběrového řízení na stipendia do zahraničí na letní semestr 2022

Vyplněné přihlášky (se všemi dalšími náležitostmi) odevzdejte na zahraničním oddělení nejpozději ve ČTVRTEK 16. 9. 2021 do 15:00 hod.

Přihlášku můžete poslat i elektronicky, a to do16.9.2021do 23:55 hod.

FORMULÁŘ přihlášky si stáhněte ZDE

Veškeré podrobnosti o kriteriích, o postupu ve výběrovém řízení, formuláře přihlášek i možnosti studia v zahraničí, které nabízíme, najdete TADY, nebo se je můžete dozvědět od nás na zahraničním oddělení. Přijďte se ZEPTAT osobně, neboť vám tak budeme moci lépe poradit a najít možnosti, které vám vyhovují. Konzultace může po dohodě proběhnout i přes ZOOM nebo Skype.

Upozorňujeme, že přes program ERASMUS+, je nyní možné opakovaně vyjet na STUDIUM či na PRAKTICKOU STÁŽ do zahraničí, a to v každé úrovni studia - bakalářské - magisterské – doktorské.

Podívejte se na web Univerzity Karlovy o studentském cestování Charles Abroad, který vám pomůže lépe se zorientovat v nabízených možnostech a kde studenti, kteří již studijní pobyt v zahraničí absolvovali, sdílejí své zkušenosti.