• Aktuality

Aktuality

18. května 2022

II. KOLO - STIPENDIA DO ZAHRANIČÍ v AR 2022/2023

Vyhlašujeme výběrové řízení na studijní pobyty či praktické stáže do zahraničí v letním semestru akademického roku 2022/2023.


Vyplněnou přihlášku (se všemi dalšími náležitostmi) odevzdejte na zahraničním oddělení nejpozději ve STŘEDU 18. 5. 2022 do 14:00 hod.


Přihlášku najdete ZDE Application see HERE


Vaši přihlášku a podklady nám můžete zaslat i elektronicky


Veškeré podrobnosti o kritériích, o postupu ve výběrovém řízení, formuláře přihlášek i možnosti studia v zahraničí, které nabízíme, najdete ZDE nebo se vše můžete dozvědět od nás na zahraničním oddělení viz Konzultační hodiny.


Přečtěte si na webu možnosti, které nabízíme přes fakultu, a když vám něco nebude jasné, přijďte se s námi poradit (nejlépe v konzultačních hodinách, či po dohodě jindy), jak na to.

Informace na našem webu jsou stále v procesu aktualizace, takže upřednostňujeme osobní konzultaci!


Studium v zahraničí vám určitě doporučujeme! Přes program ERASMUS+ můžete opakovaně vyjet na studium či na praktickou stáž do zahraničí, a to v každé úrovni studia (bakalářské, magisterské i doktorské), ale nabízíme i jiné možnosti.


Další podrobnosti k výběrovému řízení a případným jazykovým zkouškám vám budou sděleny po odevzdání přihlášky.Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Evangelická teologická fakulta

Černá 646/9, pošt. přihr. 529

115 55 Praha 1


221 988 216


ID datové schránky UK: piyj9b4


Jak k nám