14. října 2022

S potěšením vám oznamujeme, že prof. Filip Čapek z Katedry Starého zákona obdržel Cenu Arnošta z Pardubic za vynikající počin organizace společného on-line kurzu University of Tel Aviv, Ruprecht-Karls Universität Heidelberg, Universität Zürich, Eberhards Karls Universität Tübingen a Univerzity Karlovy "An International Seminar on Jerusalem in Archaeology and in the Old Testament" a též za jeho dlouhodobé inovativní a koncepčně rozvíjené pedagogické úsilí na poli biblických studií.

Cena Arnošta z Pardubic  je prestižní cenou Univerzity Karlovy určenou akademickým pracovníkům za jejich vynikající pedagogickou činnost a skupinám pedagogických či podpůrných pracovníků za jejich přínos ke zvyšování kvality vzdělávací činnosti.