27. března 2023

Deadline pro odevzdání závěrečných prací a přihlášek na SZZ je 28. duben 2023. Platí pro studenty zakončující studium v červnu 2023.

1. Přihlašování na SZZ probíhá prostřednictvím SIS v záložce Termíny zkoušek – přihlašování / Státní závěrečné zkoušky.

2. Odevzdání závěrečné práce - 1x výtisk v kroužkové vazbě odevzdejte na studijní oddělení. Dále nahrajte závěrečnou práci do SISu s dostatečným předstihem, kvůli kontrole plagiátorství – tedy alespoň den dopředu, je-li to možné. Kredity za seminář k bakalářské / diplomové práci dostane student při odevzdání obou forem závěrečné práce (jak tištěné, tak elektronické).

Všechny důležité termíny naleznete také v harmonogramu akademického roku ETF UK.