Milé studentky a studenti, na konci zimního semestru se opět koná hodnocení studia. Je to příležitost, kdy (konečně) můžete ohodnotit ty, kteří hodnotili Vás, jakož i poučit ty, kteří Vás učili.

Prosím učiňte to. Potřebujeme to jako prase drbání. Avšak nebojte se ani pochválit - kdyby náhodou bylo za co.

K formulářům elektronických dotazníků se můžete přihlásit na adrese https://eval.etf.cuni.cz jménem a heslem, které používáte pro přihlášení do SIS, moodle apod. Dotazník je anonymní.

Hodnotíte pouze ty předměty, které jste si zapsali. Vyplňovat dotazník můžete do 28. února. Výsledky budou zveřejněny nejpozději do 2. dubna. Systém elektronické evaluace umožňuje, aby vyučující hodnocení své osoby, které by považoval za dehonestujcí, skryl před zveřejněním; takové hodnocení pak uvidí pouze dotyčný vyučujcí a děkan fakulty. Smyslem hodnocení výuky je získat Vaši zpětnou vazbu, která nám pomůže studium na ETF UK zlepšit.

Děkujeme Vám za péči, kterou hodnocení věnujete.