8. února 2018

PRODLOUŽENÍ termínu pro II. kolo výběrového řízení na stipendia do zahraničí v akademickém roce 2018 / 2019

Vyplněné přihlášky (se všemi dalšími náležitostmi) odevzdejte na zahraničním oddělení nejpozději v PÁTEK 23.3.2018 do 14:00 hod (lze poslat i elektronicky).

FORMULÁŘ přihlášky si stáhněte zde

Veškeré podrobnosti o kriteriích, o postupu ve výběrovém řízení, formuláře přihlášek i možnosti studia v zahraničí, které nabízíme, najdete ZDE, nebo se je můžete dozvědět od nás na zahraničním oddělení. Přijďte se ZEPTAT osobně, neboť tak budeme moci společně nejlépe najít možnosti, které vám vyhovují.

Upozorňujeme, že přes program ERASMUS+, je nyní možné opakovaně vyjet na STUDIUM či na PRAKTICKOU STÁŽ do zahraničí, a to v každé úrovni studia - bakalářské - magisterské - doktorské