9. listopadu 2023

I. KOLO výběrového řízení na stipendijní pobyty do zahraničí v akademickém roce 2024/2025

ČTVRTEK 30. listopadu do 14:00 je termín pro odevzdání přihlášky na studijní pobyty či praktické stáže do zahraničí v AR 2024/2025.

Vyplněnou přihlášku(se všemi dalšími náležitostmi) odevzdejte na zahraničním oddělení, nebo ji zašlete e-mailem na

Veškeré podrobnosti o kritériích, o postupu ve výběrovém řízení, formuláře přihlášek i možnosti studia v zahraničí, které nabízíme, najdete ZDE, nebo se je můžete dozvědět od nás na zahraničním oddělení.

Přečtěte si na webu možnosti, které nabízíme přes fakultu, a když vám něco nebude jasné, přijďte se s námi poradit, jak na to (nejlépe v konzultačních hodinách viz zde, či po dohodě jindy).

Studium v zahraničí vám určitě doporučujeme! Přes program ERASMUS+ můžete opakovaně vyjet na studium či na praktickou stáž do zahraničí, a to v každé úrovni studia (bakalářské, magisterské i doktorské).

Informace na našem webu jsou stále v procesu aktualizace, takže upřednostňujeme osobní konzultaci!

Tato výzva se týká studentů všech oborů Evangelické teologické fakulty.