Zkušební přístupy do databází

Vyzkoušejte plnotextové databáze s přístupem do vědeckých časopisů i monografií do 31.3.2017:

• Academic Search Ultimate [EBSCOhost] – multioborová akademická plnotextová databáze, nabízí více než 12 400 plnotextových akademických časopisů, magazínů a periodik

• Business Source Ultimate [EBSCOhost]– Plnotextová databáze z oblasti obchodu, účetnictví, finančnictví, bankovnictví, marketingu a managementu.

• eBook Academic Collection– Obsáhlá kolekce e-knih o bezmála 150 000 akademických titulech pokrývající široké spektrum akademických oborů od ekonomie a obchodu, přes vědu, medicínu a strojírenství až po humanitní obory.

• RILM Abstracts of Music Literature with Full Text [EBSCOhost] - Bibliografický, odborný zdroj o hudbě.

• RILM Music Encyclopedias [EBSCOhost] – Full-textový zdroj odborných hudebních děl.

• Sociology Source Ultimate [EBSCOhost] – Databáze nabízí velké množství recenzovaných časopisů online z oblasti sociálního chování, komunikace, gender studies, demografie, politické sociologie, náboženství a sociokuturní antropologie.

Více info na PEZ

Knihovna Evangelické teologické fakulty Univerzity Karlovy,

Černá 9, P.O. Box 529, 115 55 Praha 1

Telefon: 221 988 603 (výpůjční pult)