Textová verze | Mapa stránek
Struktura a adresář fakulty
Aktuality
O fakultě
Úřední deska
Studium
Přijímací řízení
Věda a výzkum
Ekonomické odd.
Zahraniční odd.
Časopisy
Studentský farář
Odkazy
Poradenské a informační služby
Přístup k emailu
Studijní informační systém
Kalendář
Projekt VIA LUCIS
Vyhledávání
 

Aktuality

 • Dne 20. května odpadají konzultační hodiny doc. Z. Vojtíška.


 • S radostí oznamujeme, že sbírka na podporu libanonských křesťanů vynesla 19 611,- Kč. Peníze byly vyměněny za 725,- EUR a předány prof. Abou Samrovi, který je rozdělil takto: 500,- EUR předal jako příspěvek na vzdělání vdově se třemi dětmi (chlapec naštěvuje školu sv. Josefa ve Fanaru v Bejrútu, dívka studuje Libanonskou universitu), 225,- EUR bylo věnováno na léky pro chudé. Všem přispěvatelům moc děkujeme!


 • Synodní rada ČCE ExternĂ­ odkaz  nabízí zdarma - za odvoz - ExternĂ­ odkaz  knihy z nakladatelství Kalich.


 • Dokument ke stáhnutĂ­ Pozvánka na mezinárodní konferenci "HUSITSKÁ TEOLOGIE V KONTEXTECH", pořádanou na HTF UK ve dnech 10. a 11. listopadu 2016

  Nabídky příspěvků je možné předkládat do 15. 6. 2016.


 • Doktorandská konference "Svět pro příští generace: Kříž jako symbol v evropském myšlení a umění" se koná dne 1. prosince 2016 na HTF UK

  Dokument ke stáhnutĂ­ Pozvánka zde.


 • Pozvánka na přednášku PD Dr. Jantine Nierop z univerzity v Heidelberku s tématem Kázání jako řeč o Bohu (Karl Barth a Rudolf Bohren). ExternĂ­ odkaz  Přednáška, která je určená celé akademické obci, se uskuteční v úterý 17. května od 11 hodin v místnosti E ve 3. patře. Další přednášky, resp. semináře dr. Nierop jsou uvedené v pozvánce.

 • Diakonie ČCE – Středisko celostátních projektů a služeb hledá dobrovolníky z řad studentů UK ETF na pomoc v práci s uprchlíky v německém městě Weiden. Dokument ke stáhnutĂ­  Podrobnosti zde.

 • Pátý ročník mezinárodní vědecké konference doktorandů In pluribus unitas - Jednota v mnohosti se letos uskuteční ve dnech 20. - 23. října na HTF UK. ExternĂ­ odkaz Viz informace na webu HTF.

Tento dokument

 

Tento dokument
ke stažení:


     ve formátu PDF
     ve formátu TXT

 

Poslední změna:

19.květen 2016 09:29

 


Poslední aktualizace 23.05 2016 14:21, Webmaster - Email : webmaster@etf.cuni.cz