Textová verze | Mapa stránek
Struktura a adresář fakulty
Aktuality
O fakultě
Úřední deska
Studium
Přijímací řízení
Věda a výzkum
Ekonomické odd.
Zahraniční odd.
Časopisy
Studentský farář
Odkazy
Poradenské a informační služby
Přístup k emailu
Studijní informační systém
Kalendář
Projekt VIA LUCIS
Vyhledávání
 

Aktuality

 • Nabízíme celoroční pronájmy poslucháren včetně audiovizuálního vybavení (dataprojektor, ozvučení) v centru Prahy v  budově Evangelické teologické fakulty, sídlící na adrese Černá 9, Praha 1.

  Několik poslucháren pro 20, 30 až 100 osob možné využít pro konání konferencí, sympozií, seminářů a dalších společensko-kulturních akcí.

  Kontakt: recepce 221 988 214


 • 9th Congress of the Société d'études samaritaines (mezinárodní konference Společnosti samaritánských studií) se koná na ETF ve dnech 31. července až 5. srpna 2016,

  v rámci projektu ExternĂ­ odkaz Centra excelence (GAČR P401/12/G168 "Historie a interpretace Bible").

  Dokument ke stáhnutĂ­ Program


 • Výsledky přijímacích zkoušek:

  Dokument ke stáhnutĂ­  obor Pastorační a sociální práce - řádný + náhradní termín

  Dokument ke stáhnutĂ­  obor Křesťanská krizová a pastorační práce - diakonika

  Dokument ke stáhnutĂ­  obory Evangelická teologie a Teologie, spiritualita, etika


 • S radostí oznamujeme, že sbírka na podporu libanonských křesťanů vynesla 19 611,- Kč. Peníze byly vyměněny za 725,- EUR a předány prof. Abou Samrovi, který je rozdělil takto: 500,- EUR předal jako příspěvek na vzdělání vdově se třemi dětmi (chlapec naštěvuje školu sv. Josefa ve Fanaru v Bejrútu, dívka studuje Libanonskou universitu), 225,- EUR bylo věnováno na léky pro chudé. Všem přispěvatelům moc děkujeme!


 • Dokument ke stáhnutĂ­ Pozvánka na mezinárodní konferenci "HUSITSKÁ TEOLOGIE V KONTEXTECH", pořádanou na HTF UK ve dnech 10. a 11. listopadu 2016

  Nabídky příspěvků je možné předkládat do 15. 6. 2016.


 • Doktorandská konference "Svět pro příští generace: Kříž jako symbol v evropském myšlení a umění" se koná dne 1. prosince 2016 na HTF UK

  Dokument ke stáhnutĂ­ Pozvánka zde.


 • Vyhlášení dodatečného termínu podávání přihlášek (do 31.7.2016) a přijímacích zkoušek do bakalářského oboru Teologie křesťanských tradic. ExternĂ­ odkaz  Bližší informace zde.

 • Diakonie ČCE – Středisko celostátních projektů a služeb hledá dobrovolníky z řad studentů UK ETF na pomoc v práci s uprchlíky v německém městě Weiden. Dokument ke stáhnutĂ­  Podrobnosti zde.

 • Pátý ročník mezinárodní vědecké konference doktorandů In pluribus unitas - Jednota v mnohosti se letos uskuteční ve dnech 20. - 23. října na HTF UK. ExternĂ­ odkaz Viz informace na webu HTF.

Tento dokument

 

Tento dokument
ke stažení:


     ve formátu PDF
     ve formátu TXT

 

Poslední změna:

28.červen 2016 13:24

 


Poslední aktualizace 26.07 2016 12:39, Webmaster - Email : webmaster@etf.cuni.cz