10. června 2020

III. KOLO pro STIPENDIJNÍ POBYTY V ZAHRANIČÍ - výjezd na STUDIUM / STÁŽ v LETNÍM SEMESTRU 2021

Vyhlašujeme III. kolo výběrového řízení na stipendia do zahraničí v letním semestru 2021

Vyplněné přihlášky (se všemi dalšími náležitostmi) odevzdejte na zahraničním oddělení nejpozději v PONDĚLÍ 14. 9. 2020 do 23:55 hod.

Přihlášku lze poslat i elektronicky, a to na e-mail

FORMULÁŘ přihlášky si stáhněte ZDE

Veškeré podrobnosti o kriteriích, o postupu ve výběrovém řízení, formuláře přihlášek i možnosti studia v zahraničí, které nabízíme, najdete TADY, nebo se je můžete dozvědět od nás na zahraničním oddělení. Přijďte se ZEPTAT osobně, neboť vám tak budeme moci lépe poradit a najít možnosti, které vám vyhovují.

Na novém webu o studentském cestování Charles Abroad sdílejte zkušenosti studentů, kteří již pobyt v zahraničí absolvovali.

Upozorňujeme, že přes program ERASMUS+, je možné opakovaně vyjet na STUDIUM či na PRAKTICKOU STÁŽ do zahraničí, a to v každé úrovni studia - bakalářské - magisterské - doktorské