Virtuální mobilita na UK

Aliance 4EU+ na Univerzitě Karlově


Aliance 4EU+ na Univerzitě Karlově je partnerství šesti předních evropských univerzit: Heidelberg UniversitätSorbonne UniversitéUniversity of CopenhagenUniversità degli Studi di MilanoUniversity of Warsaw a Univerzity Karlovy.

Posláním aliance je dosáhnout špičkové kvality v oblastech výzkumu, výuky, vzdělávání i podpůrné administrativy a vytvořit vhodnou platformu k zajištění volného pohybu studentů, akademických a administrativních pracovníků i myšlenek, a také pro sdílení infrastruktur.


Podrobnější informace k 4EU+ čtěte ZDE


Fond POVIM nabízí možnost financování kurzů v AJ pro virtuální mobilitu


Fond POVIM nabízí možnost financování kurzů v angličtině pro virtuální mobilitu v rámci projektů Aliance 4EU+ i mimo Alianci 4EU+. Vyučující tak mohou sami zvážit, zda svůj kurz nabídnout v rámci aliance s jejími podmínkami (příslušnost k flagshipům a naplňování klíčových kompetencí), či volně také dalším partnerům.


Podrobnější informace k fondu POVIM čtěte ZDE


DEADLINE pro sběr žádostí o financování z fondu POVIM pro kurzy vyučované v letním smestru 2023/2024 je STŘEDA 6.12.2023 (do 14:00).


Zašlete vyplněnou přihlášku na zahraniční oddělení fakulty k výše uvedenému termínu, zahr.oddělení zašle všechny přihlášky na rektorát přes ESS (elektronickou spisovou službu).


Kurzy otevřené mimo alianci, které budou žádat o podporu v rámci fondu POVIM, musejí být v SISu zadané a s kompletními sylaby do podání přihlášek na RUK, tzn. do 10. prosince 2023 (stejně jako kurzy sdílené), jinak budou z výběrového řízení automaticky vyřazeny.


Virtual mobilities Categories


4EU+ tag in SISPoslední změna: 23. listopad 2023 16:57 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Evangelická teologická fakulta

Černá 646/9

110 00 Praha 1


221 988 216


ID datové schránky UK: piyj9b4


Jak k nám