• Služby
  • Poradenské a informační služby

Poradenské a informační služby

Poradenské a informační služby na Univerzitě Karlově v sobě zahrnují služby knihoven a přístupu k elektronickým zdrojům (např. předplatné elektronických vědeckých časopisů), ale i výdej studentských a zaměstnaneckých průkazů Univerzity Karlovy a služby Informačně-poradenského centra.


Univerzitní knihovny představují snad nejvíce tradiční zdroj informací a to nejen při studiu. Vyhledávat v tak velkém množství svazků vám umožní Vyhledávácí služba UKAŽ, ve které okamžitě najdete, v jakých knihovnách UK se daná publikace nachází a zda je možné si ji v danou chvíli půjčit.


Elektronické zdroje v sobě zahrnují předplatné významných vědeckých časopisů a dalších publikací, které mohou studenti a vědečtí pracovníci používat jako aktuální zdroj ověřených a velmi ceněných informací.

Informačně-poradenské centrum je zde pro všechny, kdo potřebují poskytnout konzultace a informace o možnostech studia na Univerzitě Karlově nebo využít některých z mnoha poradenských a asistenčních služeb.

Průkazy studentů, zaměstnanců, ale i dalších uživatelů služeb Univerzity Karlovy slouží k jejich snadné identifikaci při využívání služeb univerzity a jsou pro jejich držitele jedním z „klíčů“ pro přístup do informačních systémů a počítačové sítě UK.
Poslední změna: 15. září 2022 10:41 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Evangelická teologická fakulta

Černá 646/9

110 00 Praha 1


221 988 216


ID datové schránky UK: piyj9b4


Jak k nám