7. října 2020

Na týden studentem VŠ

Rád/ráda by sis vyzkoušel/a studium na vysoké škole?

Láká Tě teologie, sociální a pastorační práce, nebo diakonika?

Nyní máš jedinečnou možnost stát se na týden studentem/studentkou naší fakulty!

Jak postupovat?

1) Do projektu se přihlásíš prostřednictvím formuláře: https://forms.gle/eoBXjDHJSX7qFPvz9

2) Dále si jen stačí z rozvrhového lístku vybrat kurzy, které Ti budou svou náplní i časem vyhovovat. Během příštího týdne se na ně budeš moci dostavit.

Rozhodnout se můžeš třeba na základě anotací ke kurzům, které najdeš zde:

Týden_Teologie

Týden_Sociální_pastorační_práce

Týden_Diakoniky

A protože jsou vypsané kurzy součástí denního studia ETF UK, budeš mít skvělou příležitost nahlédnout přímo do našich řad. Nejen, že se něco přiučíš, ale také uvidíš, jakým způsobem je na vysoké škole vedena výuka, budeš se moci zapojit do diskuse, třeba i navážeš kontakty s našimi stávajícími studenty.

3) Po vyplnění formuláře Ti bude zaslán dokument s odkazy na jednotlivé videokonference. Na fakultě využíváme platformy Zoom a MS Teams. Oba programy jsou pro běžné uživatele zdarma, stačí si je tedy jen nainstalovat.

4) Užívej si celý týden od 22. do 26. února přednášky na Evangelické teologické fakultě z pohodlí domova, bez nutnosti kalkulace kreditů a řešení prerekvizit!

Otázky ohledně studia na Evangelické teologické fakultě zasílej na e-mailovou adresu a s dotazy ohledně akce "Na týden studentem" se obracej na

Přihlas se ještě dnes! Těšíme se na Tebe!