18. února 2021

STIPENDIJNÍ POBYTY V ZAHRANIČÍ - STUDIUM nebo STÁŽ V AKADEMICKÉM ROCE 2021/2022

Vyhlašujeme II. kolo výběrového řízení na stipendia do zahraničí v akademickém roce 2021/2022

Vyplněnou přihlášku (se všemi dalšími náležitostmi) odevzdejte na zahraničním oddělení nejpozději v PONDĚLÍ 1. 3. 2021 do 15:00 hod.

Přihlášku lze poslat i elektronicky

FORMULÁŘ přihlášky si stáhněte ZDE

Veškeré podrobnosti o kriteriích, o postupu ve výběrovém řízení, formuláře přihlášek i možnosti studia v zahraničí, které nabízíme, najdete TADY nebo se je můžete dozvědět přímo od nás na zahraničním oddělení. Přijďte se ZEPTAT osobně, neboť vám tak budeme moci lépe poradit a najít možnosti, které vám vyhovují. Konzultace může po dohodě proběhnout i přes ZOOM nebo Skype.

Upozorňujeme, že přes program ERASMUS+, je nyní možné opakovaně vyjet na STUDIUM či na PRAKTICKOU STÁŽ do zahraničí, a to v každé úrovni studia - bakalářské - magisterské – doktorské.

Podívejte se na nový web Univerzity Karlovy o studentském cestování Charles Abroad, který vám pomůže lépe se zorientovat v nabízených možnostech a kde studenti, kteří již studijní pobyt v zahraničí absolvovali, sdílejí své zkušenosti.