20. června 2019

Mezinárodní konference In Pluribus Unitas - Jednota v mnohosti:

Call for papers

Srdečně Vás zveme na VIII. ročník mezinárodní vědecké konference pro doktorandy a mladé vědecké pracovníky In Pluribus Unitas 2019, která je v letošním roce pořádána ve spolupráci dvou fakult Univerzity Karlovy - Evangelické teologické fakulty a Husitské teologické fakulty.

Konference se uskuteční ve dnech 19. - 21. 9. 2019 v prostorách ETF UK na Praze 1. Konference je určena všem českým i zahraničním studentům doktorských programů denního i dálkového studia a mladým vědeckým pracovníkům v oblasti teologie, religionistiky a příbuzných disciplín.

Jejím cílem je na jedné straně představit aktuální výstupy bádání jednotlivých účastníků a práci jejich pracovišť, ale také budování nových partnerství mezi jednotlivými účastníky a jejich institucemi. Jednota v mnohosti se tradičně těší mezinárodní účasti, proto je samozřejmostí možnost přednesení příspěvku v některém ze světových jazyků (angličtina, němčina) a také v češtině a slovenštině.

Výstupem z konference bude recenzovaný konfereční sborník. Přihlášku na konferenci vyplňujte pomocí google formuláře do 31. 7. 2019. Přihlášení tímto způsobem je závazné.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu ipu@cuni.cz.

Na Vaši účast se těší organizační tým z ETF a HTF UK.