7. října 2020

STIPENDIJNÍ POBYTY V ZAHRANIČÍ - STUDIUM / STÁŽ V AKADEMICKÉM ROCE 2021/2022

Vyhlašujeme I. kolo výběrového řízení na stipendia do zahraničí v akademickém roce 2021/2022

Vyplněné přihlášky (se všemi dalšími náležitostmi) odevzdejte na zahraničním oddělení nejpozději ve ČTVRTEK 26. 11. 2020 do 15:00 hod.

Přihlášku lze poslat i elektronicky a to na

FORMULÁŘ přihlášky si stáhněte ZDE

Veškeré podrobnosti o kriteriích, o postupu ve výběrovém řízení, formuláře přihlášek i možnosti studia v zahraničí, které nabízíme, najdete TADYnebo se je můžete dozvědět od nás na zahraničním oddělení. Přijďte se ZEPTAT osobně, neboť vám tak budeme moci lépe poradit a najít možnosti, které vám vyhovují.

Upozorňujeme, že přes program ERASMUS+, je možné opakovaně vyjet na STUDIUM či na PRAKTICKOU STÁŽ do zahraničí, a to v každé úrovni studia - bakalářské - magisterské - doktorské