16. listopadu 2022

Vyhlášení I. kola výběrového řízení na studijní pobyty či praktické stáže do zahraničí v akademickém roce 2023/2024

Tato výzva se týká studentů všech oborů Evangelické teologické fakulty.

Vyplněnou přihlášku (se všemi dalšími požadovanými přílohami) odevzdejte na zahraničním oddělení nejpozději ve STŘEDU 7. 12. 2022 do 14:00 hod.!!!

Přihlášku a podklady nám můžete zaslat i elektronicky na tento

Veškeré podrobnosti o kritériích, o postupu ve výběrovém řízení, formuláře přihlášek i možnosti studia v zahraničí, které nabízíme, najdete zde, nebo se je můžete dozvědět od nás na zahraničním oddělení.

Přečtěte si na webu možnosti, které nabízíme přes fakultu, a když vám něco nebude jasné, přijďte se s námi poradit (nejlépe v konzultačních hodinách, či po dohodě jindy), jak na to.

Informace na našem webu jsou stále v procesu aktualizace, takže upřednostňujeme osobní konzultaci!

Formulář přihlášky do zahraničí ke stažení zde