15. března 2021

Deadline pro podávání přihlášek ke studiu se neúprosně blíží!

Stále nejste rozhodnuti, kam se vydat na vysokou školu?

Máte zájem o studium na Evangelické teologické fakultě?

Rádi byste se osobně zeptali na otázky, které vás pálí?

Od toho je zde druhé kolo online dne otevřených dveří, které proběhne 15. 3. 2021 na videokonferenční platformě ZOOM a bude v přímém přenosu sdíleno na naši facebookovou stránku.

Můžete se těšit na prezentaci teologických studijních programů a představení kombinovaného studia oboru sociální a pastorační práce. Budeme odpovídat na často kladené dotazy a o své zkušenosti se studium se s vámi podělí studentky a studenti nabízených programů.

Harmonogram:

14.00 hodin – Prezentace kombinovaného studia Sociální a pastorační práce

15.00 hodin – Teologické studijní programy

Odkaz k připojení:

Se svými dotazy se obracejte na e-mail nebo

Prezentace fakulty

Mrkněte na krátké video s názvem Jak se u nás studuje, ve kterém vám student Benjamin Roll a proděkan fakulty Petr Gallus řeknou a ukážou, proč je studium na ETF UK opravdu dobrá volba.

Prohlídka budovy fakulty

V krátkém a svižném videu vás redaktor a moderátor Janek Rubeš provede palácem Marathon, který je sídlem ETF UK. A Manažer komunikace ETF UK Ondřej Lukáš vám prozradí, proč si fakulta zakládá na otevřenosti. Nejen svých dveří, ale hlavně svého ducha. :-)

Surfování po kanálech fakulty

Daleko víc se o nás dozvíte na našich sociálních sítích. Proklikejte si je. Navíc, pokud máte potíže s připojením do místností, kde probíhají prezentace studijních oborů, můžete sledovat live vysílání na našem Facebookovém kanále.

FACEBOOK ZDE (live vysílání v 11:00, 14:00 a 15:00)

YOUTUBE ZDE

INSTAGRAM ZDE