9. prosince 2021

Strategické uskupení CENTRAL - VÝZVA pro rok 2022

Informujeme, že Fond pro podporu strategických partnerství Univerzity Karlovy CENTRAL vyhlašuje v tomto akademicém roce téma "Central Europe: What unites and divides us", na než budou navázány další aktivity. Téma má širší společenský a politický význam, zejména pro středoevropský region. S daným tématem lze nakládat volně; lze jej chápat jako společensko-sociální problematiku, současně ale může být pojímáno jako prezentace výsledků vědecké nebo pedagogické spolupráce v rámci středoevropského regionu. Požadavkem výzvy je realizace aktivit a prezentace výsledků v anglickém jazyce.

Fakultní DEADLINE je PÁTEK 4. 2. 2022 do 14:00

Zde najdete veškeré informace týkající se výběrového řízení, náležitosti návrhu, charakteru a forem podporovaných projektů a finančních podmínek (výše dotace, uznatelné a neuznatelné náklady): CENTRAL 2022 CALL FOR PROPOSALS

Zde formulář ke stažení Application CENTRAL 2022

V případě, že uvažujete o podání návrhu v rámci této výzvy, kontaktujte