23. května 2022

Vážení a milí diváci,

přejeme vám hezký den a rádi bychom vás pozvali na představení, které je novinkou této sezony, hru Juliena Greena Zítřek se nekoná. Inscenace zachycuje poslední chvíle jedné rodiny o Vánocích 1908, v předvečer katastrofálního zemětřesení v sicilské Messině. Představení budeme uvádět 2. června od 19 hodin.

Hra vás přenese do doby secese, a to i díky krásným dobovým kostýmům uznávané filmové a divadelní kostýmní výtvarnice Kateřiny Štefkové. Představení režírovala Hana Burešová, která získala Cenu Ministerstva kultury za přínos v oblasti divadla, a to za "moderní přístup k dramatickému textu".

Na představení vám nabízíme mimořádné vstupné 100 Kč. Při nákupu e-vstupenek v košíku klikněte na "Vyberte slevu", zadejte kód "DVD062022" a potvrďte znakem "+". Mimořádná nabídka platí do data představení nebo do vyprodání vstupenek.

Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Vaše Divadlo v Dlouhé