6. října 2021

Srdečně Vás zveme na setkání OBS, které se na ETF UK uskuteční ve středu 6. října 2021 v 17.30 hodin v třetím patře Evangelické teologické fakulty Univerzity Karlovy (Černá ulice 9, Praha 1).

Naším hostem bude ThDr. Jiří Silný, který bude hovořit na téma Environmentální spravedlnost.

Jiří Silný pracoval jako duchovní CČSH, ošetřovatel skotu, překladatel, referent Ekumenické rady církví. Byl ředitelem Ekumenické akademie, pracoval v Nadaci Rosy Luxemburgové. Dnes v důchodu, učí na VŠ zdravotnictva a sociálnej práce, pracuje jako dobrovolník pro EA, je předsedou české koalice Social Watch. Zajímá se o teologii osvobození, rozvojovou politiku, sociální solidární ekonomiku a lidská práva.

Upozorňujeme na aktualizované Programové prohlášení (= zásady) otevřených bytových seminářů.