14. září 2022

Dne 8. září 2022 se na Magistrátu hl. m. Prahy uskutečnilo druhé setkání občanské iniciativy Možná si nerozumíme; určitě se potřebujeme: komunikační a mediální strategie (nejen) státu (nejen) v souvislosti s Ukrajinou. Iniciativa usiluje o začleňující komunikaci, která přispěje ke společenské vzájemnosti a bude povzbuzovat a spojovat rozmanité skupiny i jednotlivce v situaci dlouhodobého spolužití za měnících se podmínek.

Tisková zpráva po 2. setkání

Srdečně Vás dále zveme na další setkání iniciativy. Cíli bude:

◊ ověřovat postupy vytvořené v předchozích setkáních na komunikaci o konfliktních oblastech veřejného života a o začleňování

◊ uplatňovat též při společné debatě perspektivu sousedství, menšinovosti a zainteresovanosti na věci (zájmu) spolu s pravidly účasti (participace) a uznání

Pozvánka na 3. setkání