3. října 2022

Evangelická teologická fakulta vkročila v neděli 2. 9. 2022 do nového akademického roku. Ten jsme symbolicky zahájili včerejší slavnostní bohoslužbou v kostele sv. Martina ve zdi.

Bohoslužbami nás provedla studentská farářka Jana Hofmanová za pomoci zástupců z řad studentů ETF UK. Všem přítomným popřál vše dobré do nadcházejících měsíců děkan fakulty Jan Roskovec, dále pak i synodní senior Českobratrské církve evangelické Pavel Pokorný.

I my přejeme vám i všem studentům v tomto semestru a celém akademickém roce mnoho úspěchů, zdaru, radosti a Božího požehnání.

Více fotografií z bohoslužby naleznete v naší galerii na webových stránkách.

Autory snímků jsou Adéla Rozbořilová a Matěj Bouček.

Začátek nového akademického roku se nesl i ve znamení udržování milých a vzácných vztahů.

Zástupci Evangelické teologické fakulty se sešli se Synodní radou Českobratrské církve evangelické a v přátelské a uvolněné debatě diskutovali o současné i budoucí podobě vzájemné spolupráce.

Za fotografie děkujeme Adéle Rozbořilové, naleznete je v naší galerii.