9. března 2023

Evangelická teologická fakulta hledá webdesignéra/webmastera!

ETF UK by se ráda zasadila o intenzivnější propagaci jejích studijních programů. V současné době se věnuje zejména nabídce anglického studijního programu Protestant Theology a v rámci jeho prezentace by ráda vytvořila webové stránky, které se budou orientovat na jeho přehlednější komunikaci. V české mutaci by pak fakulta ráda připravila i informační stránky o bakalářksých a magisterských studijních programech. Cílem je zvýšit organický dosah stránek v internetových vyhledávačích a přinést informace o studiu na ETF UK přehledně, na jednom místě. V našich silách není stránky vytvářet na vlastní pěst, obracíme se tak na pomoc "rodiny a přátel školy" i širší veřejnosti. Náplní spolupráce je tvorba jednoduchých webových stránek a jejich technická správa. Studenty ETF UK můžeme odměnit formou stipendia.

Svou nabídku a dotazy zasílejte na e-mailovou adresu !