• Aktuality

Aktuality

5. května 2023

XVI. Výzva Fondu JUNIOR (post-doc) s nástupem od 1.1.2024

Oznamujeme vyhlášení XVI. Výzvy Fondu JUNIOR s nástupem zahraničních juniorních akademických pracovníků od 1. ledna 2024.


Tito pracovníci se stanou řešiteli vybraného vědeckého úkolu na konkrétním pracovišti fakulty, kde budou působit ve stanovených projektech po dobu max. 2 let (24 měsíců).

Rektorát UK se podílí na financování pobytu juniorního pracovníka (mzdové náklady) ve výši 37.500,-Kč/měs., fakulta spolufinancuje náklady na pobyt "svého" juniorního pracovníka ve výši min.1000 EUR/měs. z vlastních zdrojů (možnosti a zdroje financování je nutno předjednat s vedením fakulty).


Fakulta / resp. její pracoviště navrhuje stěžejní vědecké projekty, které by měly být předmětem řešení vybraného uchazeče.


Návrhy témat je nutné oficiálně oznámit na Zahraniční odbor RUK a zveřejnit v dostupných médiích fakulty nejpozději do 6. června 2023.


Univerzita Karlova zveřejní navržená témata na svém webu také a s touto nabídkou osloví univertzitní sítě a mezinárodní nevládní organizace, jejichž je členem.


Veškeré podrobnosti o postupu nominací a výběru JUNIORNÍCH akademických pracovníků naleznete ZDE


Návrhy vašich výzkumných témat v rámci této výzvy zasílejte na zahraniční odd. k rukám Mgr.Věry Fritzové na do PÁTKU 2. června 2023.

Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Evangelická teologická fakulta

Černá 646/9

110 00 Praha 1


221 988 216


ID datové schránky UK: piyj9b4


Jak k nám