23. září 2019

NABÍDKA PRÁCE PRO STUDENTY ETF

Katedra pastorační a sociální práce ETF UK hledá pro zimní semestr 2019/2020 asistenta, tzv. pomocnou vědeckou sílu.

Koho hledáme?

- Šikovného a samostatného studenta či studentku, který se chce učit novým věcem.

Komu je nabídka určena?

- Studentům všech fakultních oborů, ideálně magisterského či doktorandského studia. Přihlásit se mohou ale i studenti 2. a 3. ročníku bakalářského studia.

Co požadujeme?

- Samostatnost, spolehlivost, zájem učit se nové věci. Uživatelská zdatnost při práci na počítači, schopnost vyhledávat informace a pracovat s nimi, dobrá znalost českého jazyka.

Co nabízíme?

- Možnost nahlédnout na výuku a studium na fakultě z jiné strany, příležitost získat nové dovednosti a učit se týmové spolupráci, otevřené a přátelské prostředí na katedře. Finanční odměna 2000 Kč za měsíc.

Jaká bude náplň práce?

- Administrativní a organizační práce při zajištění výuky a výzkumu katedry, pomoc při organizaci konferencí a seminářů, v případě zkušenějších studentů také možnost podílet se na odborných aktivitách katedry. Konkrétní činnosti budou stanoveny v závislosti na dovednostech a možnostech konkrétního uchazeče.

Zájemci mohou poslat stručný motivační dopis, ve kterém uvedou své dovednosti či pracovní zkušenosti, do pondělí 7. října 2019 na adresu klvacova@etf.cuni.cz

Pohovory s vybranými uchazeči proběhnou v prvním říjnovém týdnu tak, aby asistent (pomvěd) mohl nastoupit od začátku října.

Kontakt:

Mgr. Petra Klvačová, Ph.D.