18. března 2020

Pozvánka k tvorbě teologického eseje/Theological essay contest announcement

Evangelická teologická fakulta UK vypisuje výzvu k vypracování teologického eseje, která je otevřena všem studentům Univerzity Karlovy.

 Název: “Jak reagovat na koronavirus z hlediska víry?”

 Cílová skupina: Pro všechny studenty UK (Bc., Mgr., PhD., mezinárodní)

 Jazyk: Eseje se mohou předkládat v angličtině nebo v češtině/slovenštině.

 Uzávěrka. 15. května 2020

 Detailní informace v angličtině naleznete zde.

 Pokud budete psát v češtině nebo slovenštině, své práce zasílejte pouze prof. Ivaně Noble: .

 Nejlepší eseje projdou recenzním řízením a budou publikované ve speciálním čísle časopisu Studie a texty Evangelické teologické fakulty.

 Výborné práce budou elektronicky dostupné pro veřejnost, pokud k tomu autor dá souhlas

 Každý autor, pokud si to vyžádá, může získat pro své studium 1 kredit (ECTS). Je třeba, aby se prostřednictvím studijního oddělení zapsal do předmětu RET4069 “Faithful response to coronavirus”. Tam také nalezne více informací.

------------------------

Protestant Theological Fakulty of Charles Universtiy announces call for papers open to all Charles University students.

 Project title: “How to respond to coronavirus faithfully?” Theological essay contest announcement

 For all Charles University students (Bc., Mgr., PhD., international).

 Languages: Essays to be submitted in English or in Czech/Slovak.

 Deadline: May 15, 2020

 For details read here.

 A copy of your essay should also be submitted to Professor Ivana Noble: .

 Best essays will be peer-reviewed and published in a special issue of Communio Viatorum theological journal.

 Top essays will be made public also electronically.

 All participants of the contest may be awarded 1 credit (ECTS). You have to be enrolled in SIS for RET4069 “Faithful response to coronavirus” subject. There you will read further information.