5. ledna 2023

Přinášíme Vám sborník příspěvků z transdisciplinární konference komunitní krizové spolupráce, která se uskutečnila ve Velké posluchárně ETF UK 11. listopadu 2022 a nesla název Všichni jsme břemena a nosiči: pandemie, tornádo, válka. Naleznete v něm všechny informace o konferenci, příspěvky jednotlivých řečníků a medailonky členů organizačního týmu.

Sborník můžete stahovat na odkaze ZDE.

Rovněž bychom Vás rádi pozvali na řadu otevřených bytových seminářů na Evangelické teologické fakultě Univerzity Karlovy.

Otevřené bytové semináře jsou vedeny hodnotami Zvídavosti, Otevřenosti a Partnerství (ZÁSADY).

Tematická řada roku 2023 je věnována tématu Práva a povinnosti.

Semináře se konají každou první středu v měsíci od 17.30, v lednu druhou středu v měsíci. Bytové semináře v kalendářním roce 2023 startují ve středu 11. ledna. Na téma Všeobecná branná povinnost: právo bránit stát promluví Josef Vilášek a Petr Jan Vinš. Pozvánku na setkání nalenete na odkaze ZDE.

Těšíme se na shledanou v otevřeném společenství zvídavých!